Waterdicht PP geslotencellig schuim Lichtgewicht polypropyleen schuim voor EV batterijisolatie
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Merknaam: | EKKOFLEX |
| Certificering: | ISO 9001:2015, RoHS, REACH |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 3000 vierkante meter |
|---|---|
| Prijs: | USD 1.2-4.5 / Square Meter |
| Verpakking Details: | In PE-folie verpakte rollen met beschermende eindkappen |
| Levertijd: | 7-10 werkdagen voor voorraad, 15-25 dagen voor productie |
| Betalingscondities: | T/T,L/C,PayPal |
| Levering vermogen: | 500000 vierkante meters per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Materiaal: | PP (polypropyleen) schuim met gesloten cellen | Schuimstructuur: | Gesloten cel (percentage gesloten cellen >98%) |
|---|---|---|---|
| Wateropname: | ≤2% (GB/T1034) | Waterdamppermeabiliteit: | Laag |
| Thermische geleidbaarheid: | ≤0,034 W/m·K | Temperatuurbestendigheid: | -40°C tot +130°C (continu gebruik tot 120°C) |
| Vlamvertragende cijfer: | UL 94 V-0 (optioneel) | Diëlektrische sterkte: | Hoog, geschikt voor elektrische isolatie |
| Dichtheidswaaier: | 33-200 kg/m³ | Dikte bereik: | 1-6 mm enkele laag, tot 100 mm meerlaags |
| Uitbreidingsverhouding: | 5-30 keer | Rollengte: | Tot 200 meter per rol |
| Kleur: | Natuurlijk/vlees, zwart, aangepaste kleuren | Sollicitatie: | Isolatie van EV-batterijen, thermisch beheer van batterijpakketten, celafstand en demping, isolatie |
| Compressie ingesteld: | ≤10% (typisch, 23°C, 24 uur) | Halogeenvrij: | Ja |
| Markeren: | waterdichte EV batterijisolatieschuim,geslotencellig polypropyleen schuimrol,lichtgewicht PP batterijbeschermingsschuim |
||
Productomschrijving
Waterdicht PP-schuim met gesloten cellen voor isolatie van EV-batterijen
Lichte polypropyleenschuim ️ Thermische en elektrische bescherming voor EV-accu's
Productoverzicht
EKKOFLEX's waterdichte PP-schuim voor gesloten cellen is een lichtgewicht polypropyleenschuim dat speciaal is ontworpen voor de isolatie van EV-batterijen.het schuim bereikt een gesloten celpercentage van meer dan 98%, die een betrouwbare warmte-isolatie, waterdichtheid en dempingsbescherming biedt voor batterijcellen en batterijpakketten.
met een thermische geleidbaarheid van slechts 0,034 W/m·K en een stabiele werking van -40 °C tot +130 °C,dit schuim beheert effectief de warmteoverdracht in batterijpakketten terwijl de gesloten celstructuur vocht en waterdamp blokkeertDe lichtgewichtdichtheid vanaf 33 kg/m3 minimaliseert het toegevoegde batterijgewicht en de hoge dielectrische sterkte maakt het geschikt als isolatielaag in EV-batterijassemblages.
Belangrijkste kenmerken
| Nee, dat is niet zo. | Kenmerken | Voordelen |
|---|---|---|
| 1 | Waterdicht | Gesloten celpercentage hoger dan 98%, waterabsorptie ≤2%, lage waterdamppermeabiliteit beschermt batterijcellen tegen vocht |
| 2 | Uitstekende thermische isolatie | De thermische geleidbaarheid van slechts 0,034 W/m·K vermindert de warmteoverdracht tussen de cellen en naar het pakhuis |
| 3 | lichtgewicht | De dichtheid vanaf 33 kg/m3 vermindert het gewicht dat wordt toegevoegd, waardoor de energie-efficiëntie en het bereik van EV's worden ondersteund |
| 4 | Hoogtemperatuurbestendigheid | Stabiel van -40°C tot +130°C met dimensie stabiliteit getest bij 120°C gedurende 1 uur |
| 5 | Elektrische isolatie | Hoge dielectrische sterkte zorgt voor elektrische isolatie tussen cellen en geleidende componenten |
| 6 | Kussing en trillingsbescherming | Uitstekende veerkracht absorbeert schokken en trillingen tijdens het gebruik van het voertuig |
| 7 | Gemakkelijk te verwerken | Ondersteunt matrassnijden, lamineeren, thermovormen en kleefstofondersteuning voor aangepaste batterijisolatieonderdelen |
| 8 | Hoge dielectrische sterkte | Biedt betrouwbare elektrische isolatie tussen batterijcellen en geleidende componenten |
| 9 | Optie vlamvertrager | UL 94 V-0-klasse beschikbaar voor verbeterde brandveiligheid van batterijpakketten |
| 10 | Halogeenvrij en milieuvriendelijk | Halogeenvrije formulering met een lage VOC-uitstoot, veilig voor passagierscabineomgevingen |
Voordelen van de isolatie van elektrische voertuigen
| Voordeel | Hoe het de batterij beschermt |
|---|---|
| Cel-cel thermische barrière | Een lage thermische geleidbaarheid beperkt de warmteoverdracht tussen aangrenzende cellen en vermindert het risico op thermische verspreiding |
| Opzwellen van de absorptie van ruimte | Elastische gesloten celstructuur zorgt voor zwelling van de cellen tijdens de ladings- en ontladingscycli, waardoor een stabiele verpakking wordt gehandhaafd |
| Bescherming tegen condens en vocht | Waterdichte gesloten celstructuur voorkomt condensatie en vocht binnendringen die terminals en connectoren kunnen corroderen |
| Trillingen en schokdempering | Uitstekende veerkracht absorbeert trillingen en inslagen van de weg, beschermt laspunten en celverbindingen |
| Verbetering van de brandveiligheid | Facultatief UL 94 V-0 vlamvertrager vertragingen van de vlamverspreiding bij abnormale thermische gebeurtenissen |
| Gewichtsoptimalisatie | Ultralage dichtheid vermindert het pakgewicht, wat bijdraagt tot een hogere energiedichtheid en rijbereik |
Technische specificaties
| Vastgoed | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal | PP (polypropyleen) gesloten celfoom |
| Schuimstructuur | Gesloten cel (gesloten celpercentage > 98%) |
| Warmtegeleidbaarheid | ≤ 0,034 W/m·K |
| Temperatuurbestendigheid | -40°C tot +130°C (duurzaam gebruik tot 120°C) |
| Wateropname | ≤ 2% (GB/T1034) |
| Dichtheidsbereik | 33 - 200 kg/m3 |
| Dikte | 1-6 mm enkellaag; tot en met 100 mm meerlaagse gelamineerde structuur |
| Uitbreidingsgraad | 5 - 30 keer |
| Rolbreedte | 500 - 1500 mm |
| Rollengte | Tot 200 m per rol |
| Groottewijzigingspercentage | ≤ 5% (120°C, 1 uur, GB/T8811) |
| Compressie-set | ≤ 10% (typisch, 23°C, 24 uur) |
| Dielectrische sterkte | Hoog, geschikt voor elektrische isolatielagen (typisch, bevestig per kwaliteit) |
| Brandwerendheid | UL 94 V-0 (facultatief) |
| Halogeenvrij | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Natuurlijke/vlees, zwart, aangepaste kleuren |
| Certificering | ISO 9001:2015, RoHS, REACH |
Technische specificatie voor IXPP-schuim (volgens uitbreidingsgraad)
| Testpunt | Indeks | 5 keer | 10 keer | 15 keer | 18 keer | 20 keer | 25 keer | 30 keer | Test standaard. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dichtheid (kg/m3) | - | 200 ± 25 | 100 ± 10 | 66 ± 7 | 55 ± 5 | 50 ± 5 | 40 ± 5 | 33.3±3 | GB/T6343 |
| Tensile sterkte (MPa) | Transversaal | ≥ 2.5 | ≥ 10 | ≥ 0.9 | ≥ 0.7 | ≥ 0.6 | ≥ 0.4 | ≥ 0.2 | GB/T6344 |
| Langetermijn | ≥ 3.5 | ≥ 15 | ≥ 12 | ≥ 10 | ≥ 0.9 | ≥ 0.7 | ≥ 0.3 | GB/T6344 | |
| Verlenging (%) | Transversaal | ≥ 260 | ≥ 240 | ≥ 200 | ≥ 190 | ≥ 180 | ≥ 160 | ≥ 100 | GB/T6344 |
| Langetermijn | ≥ 320 | ≥ 270 | ≥ 260 | ≥ 230 | ≥ 220 | ≥ 210 | ≥ 200 | GB/T6344 | |
| Versleuteling van het materiaal | Transversaal | ≥ 15 | ≥ 8 | ≥ 8 | ≥ 7 | ≥ 6 | ≥ 4 | ≥ 2 | QB/T1130 |
| Langetermijn | ≥ 18 | ≥ 9 | ≥ 9 | ≥ 8 | ≥ 7 | ≥ 5 | ≥ 3 | QB/T1130 | |
|
Groottewijzigingspercentage(%, 120°C, 1 uur) |
Transversaal | ≤ 5 | ≤ 5 | ≤ 5 | ≤ 5 | ≤ 5 | ≤ 5 | ≤ 5 | GB/T8811 |
| Langetermijn | ≤-5 | ≤-5 | ≤-5 | ≤-5 | ≤-5 | ≤-5 | ≤-5 | GB/T8811 | |
| Waterabsorptie (%) | - | ≤ 2 | ≤ 4 | ≤ 4 | ≤ 4 | ≤ 4 | ≤ 5 | ≤ 5 | GB/T1034 |
De uiteindelijke prestaties zijn afhankelijk van de samenstelling, de dikte, de kleur, de dichtheid, de testmethode en de productietolerantie.
Toepassingen
EV Battery Insulation Battery Pack Thermal Management Cell Spacing and Cushioning Battery Module Fire Barrier High-Voltage Component Insulation Thermal Runaway Protection Layer Electric Vehicle Interior Padding
Vaak gestelde vragen
Waarom wordt PP-schuim voor gesloten cellen gebruikt voor de isolatie van EV-batterijen?
Het gesloten celpercentage van meer dan 98% zorgt voor waterdichtheid en vochtbestandheid, terwijl de lage thermische geleidbaarheid van 0.034 W/m·K en lichtgewicht maken het een ideaal isolatiemateriaal en dempingsmateriaal voor EV-accu's.
Is dit schuim waterdicht?
Ja, de gesloten celstructuur zorgt voor een waterabsorptie van ≤ 2% en een lage waterdamppermeabiliteit, waardoor vocht effectief de batterijcellen niet bereikt.
Kan het de temperatuur van de batterij weerstaan?
Ja, het blijft stabiel van -40°C tot +130°C en slaagt gedurende 1 uur bij 120°C in de dimensie-stabiliteitstest, onder normale en extreme bedrijfsomstandigheden van EV-batterijen.
Biedt het elektrische isolatie?
Het schuim heeft een hoge dielectrische sterkte, waardoor het geschikt is als een elektrische isolatielaag tussen cellen en geleidende batterijcomponenten.
Waarom EKKOFLEX kiezen
| 15+ jaar ervaring in de productie | Sinds 2010 gespecialiseerd in de productie van gekruiste polyolefin schuim |
| ISO-gecertificeerde fabriek | ISO 9001:2015 kwaliteitsmanagementsysteem met eigen testlaboratorium |
| Aanpasbare formulering beschikbaar | Geschikte dichtheid, dikte, kleur en vlamvertrager om aan de specificaties van het batterijproject te voldoen |
| Snelle wereldwijde scheepvaart | Betrouwbaar logistiek netwerk dat Noord-Amerika, Europa, Zuidoost-Azië en het Midden-Oosten bestrijkt |




